poniedziałek, 30 czerwca 2014

Z okazji Chrztu

                     Dzisiaj kolejna karteczka tym razem z okazji Chrztu. Cięgle minimalistyczne, ale musicie mi to wybaczyć, mam nadzieję, że w krótce będę czuć się lepiej i pokażę coś ambitniejszego, pomysłów mam mnóstwo, no ale trochę sił brakuje. A wracając do tematu oto zapowiedziana karteczka:Materiały które wykorzystałam:
-cyrkonie, srebrna wstążeczka, papier perłowy biały i srebrny                    Najpierw formujemy trzon świecy. Proponuję dwa sposoby: pierwszy- za pomocą szpilek; drugi-łatwiejszy- wycinamy tekturkę o pożądanym kształcie i otaczamy ją quillig’owym paskiem, przyklejając  kolejne warstwy. Następnie środek wypełniamy dwukolorowymi zawijasami (srebrny i biały). Smarujemy klejem i przyklejamy do kartki.                      Następnie wykonujemy kwiatuszki. Do tej kartki na każdy kwiatek zużyłam połowę paska płatkowego. Jeszcze płomyk, cyrkonie do środka kwiatków i gotowe ;)


                     A tu już kartka uzupełniona i w krótce mam nadzieję trafi do małego Maćka ;)

                    Kochani dziękuję Wam za wspaniałe prace na wyzwanie: powrót do dzieciństwa. Jeśli ktoś jeszcze chciałby wziąć udział to na pracę czekam dzisiaj do północy ;) Wyniki jak już wspominałam ogłoszę najpóźniej 3 lipca.


Z pozdrowieniami
Natalia3 komentarze: