niedziela, 7 września 2014

Wyzwanie z motylem

                    Zgodnie z obietnicą przygotowałam dla Was nowe wyzwanie. Tym razem będzie się ono różniło od poprzednich, ponieważ zależy mi na tym, abyście wykonali motyla podobnego do tego, którego zamieściłam 31 sierpnia
Jeśli chcesz wziąć udział w wyzwaniu:
     1. Zgłoś chęć udziału w wyzwaniu pisząc do mnie maila, otrzymasz wówczas przygotowany przeze mnie szablon oraz krótką ankietę, zgłoszenie nie jest zobowiązujące, więc jeśli nie zdążysz, albo się rozmyślisz nic się nie stanie ;)
     2. Wykonaj skrzydła motyla zgodnie z szablonem. Tułów, detale możesz wykonać według własnego pomysłu
     3. Kolorystyka może się różnić od tej zastosowanej przeze mnie. Jeśli masz inne zestawy pasków niż te, których ja użyłam zwróć uwagę na ich długość i gramaturę
     4. Zamieść podlinkowany banerek o wyzwaniu na bocznym pasku swojego bloga,
     5. Zdjęcie pracy, wypełnioną ankietę oraz link do postu/wpisu prześlij na mój adres mailowy, który znajdziesz w zakładce "Kontakt do mnie".
     6. Jeśli nie masz swojego bloga również możesz wziąć udział w wyzwaniu przesyłając zdjęcie pracy, na mój adres mailowy, który znajdziesz w zakładce "Kontakt do mnie".
      7. Jeśli zgłaszasz swoją pracę to jednocześnie wyrażasz zgodę na publikowanie jej na tym blogu.Na prace czekam do 15 października 2014.

          Oceniana będzie estetyka pracy, zgodność z szablonem, sposób prezentacji pracy- szczegół i całość (można przesłać max 3 zdjęcia) oraz inwencja twórcza (tym razem trochę ograniczona, ale jednak zawsze coś od siebie można dodać ;)

Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci BONU O WARTOŚCI  40 ZŁ na zakupy w sklepie ENITAN

Z pozdrowieniami
Natalia


WASZE PRACE

Motyl Bożeny

Motyl Izabeli i szablon z modyfikacją kolorystyczną

Motyl Katarzyny

 Motyl Asi

Motyl Celiny

Motyl Patrycji

Motyl Magdaleny

Motyl Marty
http://angel-quilling.blogspot.com/2014/10/wyzwanie-z-motylem.html

Motyl Olgi

1 komentarz:

  1. bardzo fajny motylek, jeśli czasu wystarczy zastanowię się nad stworzeniem jakiegoś :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń