sobota, 29 listopada 2014

Wyniki wyzwania

                Witajcie w to piękne, pochmurne i deszczowe popołudnie ;) (przynajmniej w Lublinie). Dla rozjaśnienia umysłów mam dla Was kubek energetyzujących wiadomości (właściwie to cztery wiadomości i energetyzujące dla miłośników quilling’u, no ale chyba wszyscy którzy tu zaglądają do nich należą więc…:

  1. Sklep Enitan rozpoczął kampanię promującą quilling. Zostały ogłoszone   promocje na niemal wszystkie akcesoria, więc jeśli ktoś planuje uzupełnić     zapasy pasków, sprezentować komuś, albo sobie, zestaw startowy itp. to     myślę, że warto to zrobić w najbliższym czasie ;)

  2. Druga rzecz- jeśli ktoś przymierza się do zrobienia bombek, których bazą są kulki styropianowe, to od niedawna można je nabyć również na stronie sklepu.

  3. I w końcu ogłoszenie wyników jesiennego wyzwania:

           Na wstępie dziękuję za wszystkie nadesłane prace- są piękne i widać, że włożyłyście w nie dużo serca. Posiłkując się męskim punktem widzenia mojego męża (pozdrawiam), z bólem serca, wybieram tylko jedną z nich.

           Zwycięską pracę wyzwania Jesienna Biżuteria wykonała Justyna Puk, autorka pracy Jesienny komplecik: 


          Justynie gratulujemy. Otrzymujesz od nas bon o wartości 40 zł na zakupy w sklepie Enitan.pl.

  4.       Na koniec - zapowiadam, że wkrótce ogłoszę kolejne wyzwanie, jak się za         pewne domyślacie, o tematyce świątecznej ;) Czasu będzie mało, ale temat       nie będzie skomplikowany ;)


Z pozdrowieniami
Natalia

5 komentarzy: