poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Brzoskwiniowa szkatułka

                Szkatułka na cytaty, życzenia lub drobiazgi. Kolor zupełnie nie w moim stylu, ale myślałam, że zdążę z pracą na cykliczne kolorki u Danusi. Niestety parę minut i było już za późno, no cóż może we wrześniu się uda… A oto moja dzisiejsza praca:


Materiały:


Całą skrzyneczkę wykonałam z następujących kształtów: - pomarańczowy listek z całego paska i kółeczka o średnicy 16mm, - ścisłe, pomarańczowe kółeczko z całego paska, -ścisłe kółeczko pomarańczowe z połowy paska i z trzema warstwami białego paska, - ścisłe, białe kółeczko z połowy paska. 


                Wszystkie ścianki boczne składają się z tych samych elementów, a ich górną część oklejamy pięcioma warstwami pomarańczowego paska.


                Dno pudełka wykonujemy z tekturki i doklejamy nóżki (ścisłe kółeczko pomarańczowe z całego paska). 


                Wieczko wykonujemy z tych samych elementów co ścianki boczne. Łączymy je z resztą szkatułki za pomocą kółeczek z 1/4 pomarańczowego paska, które związujemy za pomocą nitki.
I już.


Na koniec przypominam o trwającym wyzwaniu. Szczegóły znajdziecie tutaj ;)


Z pozdrowieniami
Natalia


5 komentarzy:

  1. Szkatułka śliczna, szkoda, że nie udało jej się wrzucić do Danusi w sierpniu. następnym razem pewnie zdążysz. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajna szkatułka, szkoda że nie udało się dodać u Danusi ale może w tym miesiącu spróbujesz- mamy oliwkowy kolor zadany :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczna ;) bardzo mi sie podoba

    OdpowiedzUsuń