środa, 15 listopada 2017

Pięć najlepszych papierowych śnieżynek

Witajcie drodzy Czytelnicy naszego bloga!

Na pewno większość rękodzielników zaczęła swoje przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.
Widzimy, że w swoich blogach i sieciach społećznościowych dzielicie się serwetkami, bombkami, kartkami i innymi cudami. To nas bardzo cieszy, bo to znaczy, że wszyscy razem tworzymy niesamowicie świąteczną atmosferę w swoich domach!

Tych, którzy jeszcze nie zaczęli tworzenia dekoracji i ozdób bardzo gorąco zachęcamy do spróbowania swoich sił w quillingu! Bardzo proste, ale jakże urocze gwiazdki będą świetnym dodatkiem do każdej choinki.


Takie wydawałoby się delikatne śnieżynki bardzo dobrze trymają swój kształt, jeśli zrobimy je z  troszkę grubszego papieru, np. 125 g/m2 albo perłowych pasków, które poza tym bardzo ładnie się prezentują.


Jeszcze jedną zaletą tych ozdób jest to, że można stworzyć tak fantazyjne wzory, że nie sposób będzie znaleźć dwóch jidentycznych. To zresztą tak samo jak w naturze, bo chyba wiecie, że każdy płatek śniegu jest unikalny i nie ma takiego drugiego.
Polecamy Wam nasz zestaw o nazwie "Śnieżynka", w którym jest wszystko, co będzie potrzebne do wykonania takiej dekoracji. Najważniejsze, zestaw zawiera schemat i szablon, które ułatwią pracę nad projektem. 
Ponadto, jeden z projektów z naszego zestawu "Cztery pory roku" to przepiękna świąteczna kartka ze śnieżynkami. Zestaw zawiera dokładną instrukcję krok po kroku jak zrobić wszystkie elementy, jak je połączyć i ostatecznie udekorować kartkę. 

Sprawcie, że w te Święta wasza choinka i cały dom będą wyjątkowe!

Pozdrawiamy i życzymy miłego quillingowania,
 QuillingHobby.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz