wtorek, 5 grudnia 2017

Poinsecja z karbowanych pasków


Dzień dobry!
Grudzień to z pewnością najbardziej pracowity miesiąc. W Waszych pracowniach powstają piękne kartki, bombki, wianki, dekoracje. Na Waszych blogach i stronach pojawiają się coraz ciekawsze świąteczne pomysły. 
My dziś chcemy zaprezentować ciekawą wersję kwiatu, który symbolizuję Święta Bożego Narodzenia - poinsecji.Każdy płatek jest wykonany z dwóch elementów, zrobionych na grzebieniu. Oczywiście można użyć do tego zwykłych prostych pasków, ale z doświadczenia powiemy, że te karbowane wyglądają zjawiskowo! Zielone liście wykonane tak samo na grzebieniu.


 Taki kwiat może być dodatkiem do świątecznych kartek albo zawieszek na prezenty, może pełnić funkcję ozdoby na choinkę lub świecę, a może być upiększeniem np. serwetników. W każdym razie będzie na pewno wyróźniał się spośród innych ozdób :) Gorąco polecamy!Niezbędne materiały i narzędzia:
Karbownica do pasków
Grzebień do quillingu
Paski Czerwone 125 g/m2
Paski Choinkowa zieleń 125 g/m2
Klej introligatorski

***

Chcemy przypomnieć, że jeszcze jest czas, żeby zakupić prezenty pod choinkę dla bliskich osób! Polecamy nasze zestawy kreatywne, które są niezastąpione w tej długiej i wciągającej podróży zwanej Quillingiem!

kliknij na zdjęcie
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz