poniedziałek, 30 listopada 2015

Wyniki jesiennego wyzwania

Witajcie kochani!
           Po długim oczekiwaniu, zbyt długim, w końcu nadszedł czas na wyniki listopadowego wyzwania.
           Dziękuję wszystkim za udział w wyzwaniu, jest mi niezmiernie miło, że zadałyście sobie tyle trudu i wykonałyście wyzwaniowe prace. Otrzymałam od Was również bardzo miłe maile dotyczące bloga – jednym słowem dziękuję, jest to niezmiernie motywujące w tych moich rękodzielniczych poczynaniach.

          Wybór zwycięskiej pracy był niezmiernie trudny, bo przesłane prace były wykonywane przez autorki rozpoczynające przygodę z quillingiem jak i zaawansowane zwijaczki paseczków, ostatecznie jednak wybrałam pracę Magdaleny „Jesienny przysmak”. Zaważył głównie temat obrazka, w którym autorka starała się uchwycić kadr wzięty z natury, co jest dość trudnym zadaniem. Oto zwycięska praca:


          Magdaleno gratululemy!!! Otrzymujesz od nas bon o wartości 40 zł na zakupy w sklepie Enitan.

          Po za tym chciałabym również zaprosić Was na fantastycznego i bardzo inspirującego bloga prowadzonego przez Katarzynę : http://quilling.com.pl Znajdziecie tu fantastyczne quillingowe kartki i nie tylko quillingowe – naprawdę warto!

          I na koniec chciałabym również nagrodzić Bożenkę, która bardzo wytrwale szlifuje quillingowy warsztat i systematycznie przesyła na wyzwania swoje prace. Nagroda- upominek specjalnie ode mnie. Proszę Cię o adres (na maila), na który mogę wysłać do Ciebie paczuszkę. 

          Osoby, które nie mogą doczekać się kolejnego wyzwania na naszym blogu odsyłam na facebooka gdzie do 10.12.2015 trwa konkurs "magiczna śnieżynka"

Dziękuję jeszcze raz za Waszą obecność ;)

Z pozdrowieniami 
Natalia


1 komentarz: